Першого заступника голови «Нафтогазу» Перелому відпустили на поруки

Солом’янський районний суд Києва постановив відпустити на поруки першого заступника голови правління «Нафтогазу України», колишнього голову наглядової ради Одеського припортового заводу Сергія Перелому. Відповідне рішення оголосив суддя Олександр Бобровник.

За його словами, поручителями виступили депутати «Народного фронту» Микола Княжицький, Павло Пинзеник, Олена Бойко та Олена Ледовських.

Таким чином, суд не задовольнив клопотання прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури взяти Перелому під варту на 60 діб із можливістю внесення застави.

Сергія Перелому, як і колишнього депутата Верховної Ради Миколу Мартиненка, затримали 20 квітня за підозрою у створенні злочинної організації та привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем. Затримання відбулось у рамках розслідування справи щодо державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат». Перелома також є фігурантом справи про завдання збитків ПАТ «Одеський припортовий завод».

22 квітня суд відпустив Миколу Мартиненка на поруки. Поручителями виступили низка депутатів «Народного фронту», а також міністр молоді та спорту Ігор Жданов та заступник голови ЦВК Андрій Магера.

ваша думка про статтю: